V.V. Vosmeer  
Oud Vossemeer

Lid worden

Wil je lid worden van V.V. Vosmeer? Dat kan natuurlijk vanaf 4 jaar : hieronder tref je het aanmeldingsformulier aan met alle informatie. 

Lever het volledig ingevulde aanmeldformulier in, bij de vermelde personen, en voeg een kopie identiteitsbewijs toe als je 11 jaar of ouder bent. De KNVB heeft deze gegevens nodig om een digitale spelerspas aan te maken.


Ook is het mogelijk om een keer vrijblijvend mee te trainen. Stuur een mail naar 

john-vvvosmeer@kpnmail.nl, of via onderstaande link, voor meer informatie.

 

meetrain E-mail linkLidmaatschap opzeggen

Wil je je lidmaatschap opzeggen, stuur dan een bericht via onderstaand formulier of E-mail link. Opzeggingen moeten vóór 1 januari of vóór 1 juli binnen zijn, anders wordt het lidmaatschap geacht nog tot een half jaar door te lopen.


opzeg E-mail link